Deelname webinar luchtverontreiniging en COVID-19 in Nederland Aanstaande donderdag is om 15.30 uur ons webinar “Luchtvervuiling en COVID-19: bijdrage van verschillende bronnen van luchtvervuiling”.
Onderzoek naar luchtkwaliteit en COVID-19 gestart Het RIVM gaat onderzoeken of de luchtkwaliteit van invloed is op het verloop en de ernst van COVID-19 in Nederland. Deze kennis kan in de toekomst bijdragen aan het verbeteren van de gezondheid in Nederland.
Q&A colistine resistente bacterieen in kippenvlees In het tijdschrift “Antimicrobial Resistance and Infection Control” verscheen recent het artikel:”High prevalence of the mcr-1 gene in retail chicken meat in the Netherlands in 2015” door Schrauwen