Vragen en antwoorden COVID-19 en veehouderij
Na het uitbreken van corona in Nederland ontstonden vragen over een mogelijke relatie met de (intensieve) veehouderij.
Na het uitbreken van corona in Nederland ontstonden vragen over een mogelijke relatie met de (intensieve) veehouderij.
Het jaarlijkse symposium van het Kennisplatform Veehouderij en humane gezondheid is dit jaar in de vorm van een webinar gegoten.
Het RIVM heeft op 24 april 2020 nieuw onderzoek gepubliceerd in de reeks van VGO-onderzoeken.
Kennisbericht ter ondersteuning van de gemeente Doetinchem en de GGD Noord- en Oost Gelderland in verband met de mogelijke vestiging van een biologisch vleeskuikenbedrijf.
Hepatitis E is een ontsteking van de lever die veroorzaakt wordt door het hepatitis E-virus.
12 oktober 2016 van 10.00 tot 17.00 uur Woensdag 12 oktober verwelkomen de Brabantse Agrofoodpartners alle professionals die op één of andere wijze betrokken zijn bij de transitie in d
Elke twee jaar organiseert het Brabants Kennisnetwerk Zoönosen een symposium voor dierenartsen, artsen en andere geïnteresseerden.