Webinar Luchtvervuiling en COVID-19: bijdrage van verschillende bronnen van luchtvervuiling
Op donderdag 16 mei 2024 van 15:30-16:30 uur organiseren wij een webinar over luchtverontreiniging en COVID-19 in Nederland.
Op donderdag 16 mei 2024 van 15:30-16:30 uur organiseren wij een webinar over luchtverontreiniging en COVID-19 in Nederland.
Het RIVM publiceerde onlangs onderzoek naar luchtverontreiniging van verschillende bronnen en de invloed op het krijgen van COVID-19 en de ernst van de ziekte.
Het in de handel komen van eieren met een hoger fipronil-gehalte dan volgens de Europese pesticide-richtlijn is toegestaan, heeft tot onrust bij consumenten geleid.
Het Kennisplatform Veehouderij en humane gezondheid organiseerde op 15 juni 2017 een themabijeenkomst over Maatschappelijke dialoog.
Uit onderzoek van het Institute for Risk Assessment Sciences (IRAS), Universiteit Utrecht, UMC Utrecht, Wageningen Bioveterinary Research en NIVEL blijkt dat mensen die binnen 1,15 kil
Op 7 maart kwam de Nationale ombudsman met aanbevelingen voor de overheid naar aanleiding van de gevolgen van de Q-Koorts epidemie (2007-2011).