6 juli 2021 Webinar Citizen Science in de veehouderij: samen leven, samen leren Het Kennisplatform organiseert een webinar met als thema: Citizen Science in de veehouderij: samen leven, samen leren. Het webinar is op dinsdag 6 juli 2021 van 10:00-12:30 uur. Meld u nu aan!
Vragen COVID-19 en veehouderij geactualiseerd Het Kennisplatform heeft de vragen en antwoorden geactualiseerd over onder andere de besmettingen met het nieuwe coronavirus bij nertsenhouderijen.
Update informatie endotoxinen en veehouderij Endotoxinen hebben invloed op de luchtkwaliteit. Ook veehouderij draagt bij aan de uitstoot van endotoxinen. Het Kennisplatform geeft antwoord op uw vragen over endotoxinen en veehouderij.
Update Kennisbericht Zoönosen Het Kennisbericht over Zoönosen heeft dit voorjaar een totale update gekregen.
Nieuw kennisbericht over ‘Zorg, recreatie en educatie op de boerderij Dit kennisbericht geeft informatie over zowel de positieve invloed van agrarische bedrijven met dieren, als de mogelijke gezondheidsrisico’s.
Hoger risico longontsteking rondom pluimveebedrijf Uit onderzoek van het Institute for Risk Assessment Sciences (IRAS), Universiteit Utrecht, UMC Utrecht, Wageningen Bioveterinary Research en NIVEL blijkt dat mensen die binnen 1,15 kilometer van ee
Themabijeenkomst Fijnstof Op 16 februari 2017 kwamen vertegenwoordigers van gemeenten, provincies, Rijksoverheid, omgevingsdiensten, GGD’en, bedrijfsleven en kennisinstituten bijeen om te spreken over het kennisbericht fijnstof.
Aanbevelingen Nationale ombudsman over Q-koortsepidemie Op 7 maart kwam de Nationale ombudsman met aanbevelingen voor de overheid naar aanleiding van de gevolgen van de Q-Koorts epidemie (2007-2011).