Zoönosen in relatie tot veehouderij – Symposium vol ontmoeting en kennisdeling Op vrijdag 3 oktober 2025 vond het symposium 'Zoönosen in relatie tot veehouderij' plaats: waar kijken we op terug?
Fipronil in eieren: Antwoorden op vragen over normering en gezondheid Het in de handel komen van eieren met een hoger fipronil-gehalte dan volgens de Europese pesticide-richtlijn is toegestaan, heeft tot onrust bij consumenten geleid.
Themabijeenkomst Maatschappelijke dialoog Het Kennisplatform Veehouderij en humane gezondheid organiseerde op 15 juni 2017 een themabijeenkomst over Maatschappelijke dialoog.
Aanvulling Q&A Geitenhouderij en gezondheid Er is een versie 2 van de Q en A geitenhouderij en gezondheid geplaatst.
Aanvullende studies Veehouderij en Gezondheid Omwonenden Dit nieuwsbericht is een eerste reactie van het Kennisplatform. Indien er behoefte is aan verdieping, geef uw vragen dan door.